すべての製品
キーワード [ 20 band anti drone system ] 一致 39 製品.
Vehicle Mounted 20 Band High Power Anti-Drone System with 2km Range and 700W-1200W Output
| 応用: | アンチ・ドローン |
|---|---|
| 特徴: | 耐久性のある |
| 正味重量:: | 梱包重量:80KG |
UND-LAS-15C C band 1.5km anti-drone uav detection radar Low-altitude monitoring radar
| アプリケーション: | アンチ・ドローン |
|---|---|
| 特徴: | 耐久性 |
| タイプ: | セキュリティ保護製品 |
Dual-Band 30W Anti-Drone FPV Module Customizable 400MHz 700MHz 900MHz GPS & 2.4G Wireless & RF Counter Frequency
| タイプ: | RFモジュール |
|---|---|
| 出力電力: | 30W |
| 製品サイズ: | 117*40*18mm |
Portable 8-band Interference Drone Jamming Device with 10KM Radius and 360° Scouting Angle
| 応用: | アンチ・ドローン |
|---|---|
| 特徴: | 耐久性のある |
| 製品名: | 固定ドローン検出システム |
Low Frequency 1-2km Dji Fpv Signal Detection Device Upgraded 100-6000MHz Omnidirectional Positioning Durable Anti-Drone
| アプリケーション: | アンチ・ドローン |
|---|---|
| 特徴: | 耐久性 |
| 寸法: | 長さ*幅*高さ(185mm*80mm*33mm) |
Portable 1-3km DJI Omni Handheld FPV Signal Drone Detector Anti-Drone System for Security & Protection
| アプリケーション: | アンチ・ドローン |
|---|---|
| 特徴: | 耐久性、耐久性 |
| 製品名: | UAVドローン検出器 |
Durable Metal Lora Anti-Drone Module with FPV Counter Device for UAV Suppression System
| タイプ: | RFモジュール |
|---|---|
| 出力電力: | 50W |
| 頻度: | 1170〜1280MHz |
50W 2100-2700MHz GaN Anti-Drone RF Module Compact FPV Counter Device with 24-28V Operating Voltage
| タイプ: | RFモジュール |
|---|---|
| 名前: | アンチ FPV モジュール RF パワーアンプ |
| 頻度: | 2100-2700Mhz |
Lora LDMOS RF Module 3000-6000MHZ 24-28V Anti Drone Module with -40℃ to +80℃ Operating Range
| タイプ: | RFモジュール |
|---|---|
| 応用: | 反無人機モジュール |
| 製品サイズ: | 100*58*13mm |
3-6GHz 30W Anti-Drone Signal Module Wide Bandwidth 5G WiFi Power Amplifier U-PA-36G UND
| タイプ: | RFモジュール |
|---|---|
| アプリケーション: | 反無人機モジュール |
| 製品サイズ: | 100*58*13mm |

