すべての製品
キーワード [ 20 band anti drone system ] 一致 39 製品.
700-1000MHz 50W Broadband Power RF GaN Module Anti Drone and FPV Signal Module Wireless & RF Modules
| タイプ: | RFモジュール |
|---|---|
| 出力電力: | 50W |
| 頻度: | 720~1020MHz |
100W RF Module LDMOS Amplifier with DC 24-28V Working Voltage Compact 125x60x20mm Size Lightweight 248g for Anti-Drone Systems
| タイプ: | RFモジュール |
|---|---|
| 出力電力: | 100W |
| 頻度: | 700〜1000MHz |
1100-1500 MHz 100W RF Amplifier Module with 28V Working Voltage and 8-10A Current for Anti-Drone Systems
| タイプ: | RFモジュール |
|---|---|
| 出力電力: | 100W |
| 周波数範囲: | 1100~1500MHz |
250-400MHz 100W GaN Digital Lora Amplifier Module 3 Counter FPV Anti Drone System for Anti FPV System
| タイプ: | RFモジュール |
|---|---|
| 出力電力: | 50W |
| 頻度: | 720~1020MHz |
100W GaN Lora 700-1020Mhz Digital Signal RF Module Broadband Wide Anti-Drone FPV UAV Amplifier for Defense System
| タイプ: | RFモジュール |
|---|---|
| 出力電力: | 50W |
| 頻度: | 720~1020MHz |
High Power 2000W Durable 10 Band Drone Jamming Device UAV Jammer for Anti-Drone Security
| 応用: | アンチ・ドローン |
|---|---|
| 特徴: | 耐久性のある |
| 正味重量:: | 梱包重量:80KG |
Automatic Fixed Drone Detector with 100MHz-6000MHz Frequency and 10 Km Detection Range for Anti-Drone Security
| 応用: | アンチ・ドローン |
|---|---|
| 特徴: | 耐久性のある |
| 名前: | 自動によるドローンの検出と位置の修正 |
200W High Power Multi-Band Manpack Drone Jamming Device with 20AH Battery Backup and 5PCS Antennas
| 応用: | アンチ・ドローン |
|---|---|
| 特徴: | 耐久性のある |
| バッテリーバックアップ容量: | 20AH/+29.2VDC |
Portable UAV Detection Device with 1-2km Direction Finding 900MHz 5.2GHz Anti-Drone Security Protection
| 応用: | アンチ・ドローン |
|---|---|
| 特徴: | 耐久性のある |
| 頻度: | 2.4GHz 5.8GHz |
Customized 1.2GHz LDMOS RF Module 50W Amplifier Power for Anti-FPV Defense System 1170-1280Mhz Wireless & RF Modules
| タイプ: | RFモジュール |
|---|---|
| 出力電力: | 50W |
| 頻度: | 1170〜1280MHz |

