すべての製品
キーワード [ 20 band anti drone system ] 一致 39 製品.
Portable Omnidirectional Full-Band UAV Detector 2.4GHz 5.8GHz Security Protection for Indoor/Outdoor Use
| アプリケーション: | アンチ・ドローン |
|---|---|
| 特徴: | 耐久性 |
| 寸法: | 長さ*幅*高さ(185mm*80mm*33mm) |
Upgraded 1-3km Low Frequency DJI FPV Signal Detection Device 100-6000MHz Omnidirectional Positioning Security Drone Detector
| アプリケーション: | アンチ・ドローン |
|---|---|
| 特徴: | 耐久性 |
| 寸法: | 長さ*幅*高さ(185mm*80mm*33mm) |
Full-Band Mobile Airspace Security Solution Handheld Drone Detector 0~5km Range >30 Drones Tracking for UAV/FPV/DJI
| アプリケーション: | アンチ・ドローン |
|---|---|
| 特徴: | 耐久性に優れたドローン探知機 |
| 検出半径: | 0~5km+ (環境や環境により異なる場合があります) |
Multi-Mission Defender Drone Jamming Device with 2-in-1 Detection and Jamming, 900MHz-5.8GHz Frequency Coverage, and 1-3km Disruption Range
| 応用: | アンチドローン、900MHz 1.2GHz 1.4GHz 2.4GHz 5.2GHz 5.8GHz |
|---|---|
| 特徴: | 耐久性のある |
| オムニディスラプションレンジ: | 1 - 3km、モバイルネットの信号密度による |
Portable Handheld Drone Detector Equipment Waterproof FPV Defense Security System Accurate Identification New Product Category
| アプリケーション: | アンチ・ドローン |
|---|---|
| 特徴: | 耐久性に優れたドローン探知機 |
| 検出半径: | 0~5km+ (環境や環境により異なる場合があります) |
High Power 400W Omni 20-6500MHz Vehicle-Mounted Drone Jammer with 700W-1200W Total Output Power
| 応用: | アンチ・ドローン |
|---|---|
| 特徴: | 耐久性のある |
| 正味重量:: | 梱包重量:40KG |
2100-2800mhz 50W High-Efficiency GaN Modulation for FPV Drone Built-In RF Module for UAV Shielding 50W Wireless RF Modules
| タイプ: | RFモジュール |
|---|---|
| 周波数範囲: | 200〜300mhz |
| 出力電力: | 50W |
1000W Wireless RCIED Jammer with Anti Explosion for Military and VIP Protection
| 支払条件: | T/T |
|---|---|
| 供給の能力: | 1000 |
| : |
Long-Range 5km Anti-Fiber Optic Drone with Integrated Guidance and Search Radar Subsystem Security & Protection Product
| アプリケーション: | 安全保護 |
|---|---|
| 特徴: | 耐久性 |
| タイプ: | 信号の探知器 |

