すべての製品
High Integration Handheld Drone Detector 1-2km Passive Detection Unmanned Aerial Vehicles 300MHz-6200MHz Security Protection
| アプリケーション: | 安全保護 |
|---|---|
| 特徴: | 耐久性 |
| タイプ: | 信号の探知器 |
Full-Band Mobile Airspace Security Solution Handheld Drone Detector 0~5km Range >30 Drones Tracking for UAV/FPV/DJI
| アプリケーション: | アンチ・ドローン |
|---|---|
| 特徴: | 耐久性に優れたドローン探知機 |
| 検出半径: | 0~5km+ (環境や環境により異なる場合があります) |
50W 720-1020 MHz Anti FPV Signal Drone Module Wireless & RF Modules
| タイプ: | RFモジュール |
|---|---|
| 出力電力: | 50W |
| 作業周波数: | 720-1020MHz |
2100-2800mhz 50W High-Efficiency GaN Modulation for FPV Drone Built-In RF Module for UAV Shielding 50W Wireless RF Modules
| タイプ: | RFモジュール |
|---|---|
| 周波数範囲: | 200〜300mhz |
| 出力電力: | 50W |
GaN LoRa 6700-6900MHz 50W Anti-Drone RF Power FPV Module Wireless & RF Modules Product
| タイプ: | RFモジュール |
|---|---|
| 出力電力: | 50W |
| 作業周波数: | 6700~6900MHz |
Customized 900mhz GaN 30W Anti FPV Module Wireless & RF System Amplifier Power Counter Unit for Defense
| タイプ: | RFモジュール |
|---|---|
| 出力電力: | 30W |
| 頻度: | 900MHz |
80W 4000-4900MHz Wide Band Amplifier RF Module Anti Drone FPV Interference Signal Module
| タイプ: | RFモジュール |
|---|---|
| 周波数範囲: | 4000~4900MHz |
| 出力電力: | 80W |
Customized 1.2GHz LDMOS RF Module 50W Amplifier Power for Anti-FPV Defense System 1170-1280Mhz Wireless & RF Modules
| タイプ: | RFモジュール |
|---|---|
| 出力電力: | 50W |
| 頻度: | 1170〜1280MHz |

