すべての製品
キーワード [ fpv counter device for drone systems ] 一致 13 製品.
5.2GHz 150W-200W Waterproof Anti-Drone Module Wireless RF Module for FPV Counter Device
| タイプ: | RFモジュール |
|---|---|
| 出力電力: | 50W |
| 重さ: | 500g |
100W Waterproof Metal Anti-Drone Module RF Module 2100-2700 MHz FPV Counter Device
| タイプ: | RFモジュール |
|---|---|
| 出力電力: | 100W |
| 重さ: | 500g |
Durable Metal Lora Anti-Drone Module with FPV Counter Device for UAV Suppression System
| タイプ: | RFモジュール |
|---|---|
| 出力電力: | 50W |
| 頻度: | 1170〜1280MHz |
50W 2100-2700MHz GaN Anti-Drone RF Module Compact FPV Counter Device with 24-28V Operating Voltage
| タイプ: | RFモジュール |
|---|---|
| 名前: | アンチ FPV モジュール RF パワーアンプ |
| 頻度: | 2100-2700Mhz |
30W 5800MHz GaN LoRa Anti Drone Module with VCO Noise Source and Temperature Endurance for UAV System
| タイプ: | RFモジュール |
|---|---|
| 出力電力: | 30W |
| 重さ: | 500g |
100W Lora Gan Anti-Drone VCO Noise Source Module 5.2GHz RF GaN Waterproof FPV Counter Device Metal UAV Wireless & RF Modules
| タイプ: | RFモジュール |
|---|---|
| 出力電力: | 100W |
| 作業電圧: | 24-28V |
30W 700-1000MHz GaN Anti-Drone RF Module with 24-36V Working Voltage and Compact 29.7*131*15.5mm Size
| タイプ: | RFモジュール |
|---|---|
| 出力電力: | 30W |
| 頻度: | 5725-5850MHz |
860-930MHz 50W Lora Anti-Drone VCO Module RF LDMOS Metal for UAV Suppression System FPV Counter Device
| タイプ: | RFモジュール |
|---|---|
| 出力電力: | 50W |
| 頻度: | 860-930MHz |
200W Wideband GaN LoRa Anti-Drone VCO Module 1170-1280MHz Noise Source for UAV System FPV Counter Device Wireless RF Modules
| タイプ: | RFモジュール |
|---|---|
| 出力電力: | 200W |
| 作業電圧: | 24-28V |
100W Anti-Drone RF Module with 5150-5350 MHz Frequency and 24-36V Working Voltage for UAV Suppression
| タイプ: | RFモジュール |
|---|---|
| 出力電力: | 100W |
| 頻度: | 5150~5350MHz |

